Jesteśmy europejską kwiaciarnią wysyłkową realizującą zamówienia na dostawę kwiatów na terenie Polski, Europy i świata.

Codziennie dostarczamy kompozycje kwiatowe w kraju i za granicą. Działamy we współpracy z najlepszymi sieciami doręczającymi kwiaty na świecie. Dzięki bogatej sieci kwiaciarni w Polsce i Europie możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych kwiatów i usług.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są kwiaty wysyłane przez naszych klientów, dlatego naszym priorytetem jest ich terminowe doręczanie oraz najwyższy profesjonalizm kwiaciarni z nami współpracującymi.

Serdecznie Zapraszamy do składania zamówień!

 

Ważna informacja. Nie prowadzimy sprzedaży kwiatów i kompozycji w siedzibie firmy.

Nie wykonujemy zamówień z odbiorem osobistym.

 

 

Poniżej przedstawiamy warunki dostawy kwiatów:

 

 

Dostawa kwiatów na terenie Polski

Koszty dostawy kwiatów (Polska): 19.90 PLN*

* Koszty dostawy kwiatów mogą wzrastać, jeżeli dostawa jest kierowana do miejscowości trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od miejscowości powiatowych. Ostateczny koszt doręczenia będzie wtedy wykazany po podaniu kodu pocztowego w danych odbiorcy. Dodatkowe koszty doręczenia wynoszą odpowiednio: 28,90 PLN (Strefa II) oraz 39,90 (Strefa III). 

 Termin dostawy kwiatów (Polska):

- w ciągu 24 godzin - gwarantowany termin na terenie całej Polski 

- tego samego dnia - pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 17.00

- nawet w ciągu 2 godzin - na terenie dużych miast i większych miejscowości w Polsce

należy wskazać 2-godzinny przedział czasowy (w którym ma pojawić się kurier),  który zaczyna się co najmniej na 2 godziny od złożenia i opłacenia zamówienia

Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.

W szczególnych dniach takich jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki gwarantowany jest dzień doręczenia, kurierzy staraja sie doreczać kwiaty zgodnie ze wskazanymi godzinami w zamówieniu lecz z uwagi na duże obłożenie może to być utrudnione.

 

Dni i godziny doręczania kwiatów (Polska):

- Poniedziałek - Piątek - w godzinach 9.00-21.00

- Sobota - Niedziela - w godzinach 10.00-16.00

 

Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w SOBOTĘ I NIEDZIELĘ przyjmowane są do godziny 12:00 w każdą sobotę.

 

Kwiaciarnia NIE gwarantuje doręczenia w soboty i niedziele, jeżeli zamówienie zostanie złożone po podanych terminach. Zamówienia przyjęte po podanych terminach będą realizowane jak najszybciej. Wymagane jest podanie alternatywnej daty doręczenia.

Kwiaciarnia NIE doręcza przesyłek w święta państwowe. Zamówienia złożone na te dni, będą realizowane w dniu roboczym (poniedziałek-piątek) następującym po święcie.

Dni wolne, w których kwiaciarnie w Polsce nie ralizują dostaw:

1 stycznia - Nowy Rok,
6 stycznia - Święto Trzech Króli
pierwszy dzień Wielkiej Nocy,
drugi dzień Wielkiej Nocy,
1 maja - Święto Państwowe,
3 maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja,
pierwszy dzień Zielonych Świątek,
dzień Bożego Ciała,
15 sierpnia - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny,
1 listopada - Wszystkich Świętych,
11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości,
25 grudnia - pierwszy dzień Bożego Narodzenia,
26 grudnia - drugi dzień Bożego Narodzenia,

Ważna uwaga: godziny doręczenia nie są gwarantowane - są tylko wskazówką dla kuriera, który będzie starał się w nich pojawić z kwiatami. Gwarantujemy dostawę kwiatów na dany dzień w godzinach 9.00-21.00  Wyjątkiem jest dostawa kwiatów na pogrzeb i ślub, konkretną godzinę należy wpisać w uwagach do zamówienia.

 

Ważna informacja. Kwiaciarnia nie realizuje zamówień z odbiorem osobistym w siedzibie w Przeźmierowie. Kwiaty doręczają nasze kwiaciarnie w całej Polsce pod wskazany adres. Wybranie opcji dostawy "Odbiór osobisty" będzie skutkowało brakiem realizacji zamówienia na podany termin.

 

 

 Dostawa kwiatów za granicą

Koszty dostawy przesyłek zagranicznych różnią się w zależności od kraju odbiorcy. Odpowiedni koszt doręczenia będzie podany po wyborze kraju.

Przesyłki zagraniczne - realizacja w 24 godziny.

Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.

Zamówienie złożone od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 18:00 będzie zrealizowane w 24 godziny. Natomiast zamówienie złożone od 18:00 do 9:00 w mniej niż 40 godzin.
Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w sobotę przyjmowane są do godziny 12:00 w każdy piątek.

Kwiaciarnia NIE doręcza przesyłek poza granicami Polski w niedzielę i święta państwowe kraju odbiorcy.

Przesyłki Kwiatowe doręczane są w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 18:00 czasu kraju odbiorcy oraz w soboty od 10:00 do 13:00.

 

Poczta przesyłka kwiatowa - Nasz kurier dostarczy kwiatowy prezent w dowolne miejsce Warszawa Poznań Wrocław Gdańsk Szczecin Opole Kraków Katowice Londyn Berlin Paryż Nowy York Europa i Świat. Tania poczta florystyczna kwiatowa na terenie całej Polski - dostawa nawet w 2 godziny. Naszej sieci zaufały tysiace klientów - wyślij z nami kwiaty i ciesz się radością najbliższych!

Jesteśmy kwiaciarnią wysyłkową, która dostarczy kwiaty w Twoim imieniu -  KurierKwiaty.pl – to profesjonalna kwiaciarnia sieciowa realizująca doręczenia kwiatów na terenie całej Polski i Europy. Jesteśmy zrzeszeni w jednej z największych sieci profesjonalnych kwiaciarni Euroflorist.

 

 Jakie kwiaty najczęściej doręczamy? Róże to najbardziej popularne kwiaty, które dowozimy. Bukiety z róż najwyższej świeżości i atrakcyjnej cenie!

Najczęściej doręczamy bukiety z róż. Róże są symbolem miłości i wierności. Nic tak nie zdobywa serca ukochanej osoby  jak olbrzymi bukiet róż z miłosnym liścikiem. Jeżeli chcesz powiedzieć "Kocham" - wyraź to >> bukietem z róż.

 

 Dostawa kwiatów za granicę! - ważne.

Jeżeli chcesz abyśmy doręczyli kwiaty za granicę- wybierz odpowiedni kraj z listy na lewej kolumnie strony.

Po dokonaniu wyboru kraju, możesz wybierać kwiaty, które mamy wręczyć w Twoim imieniu.

Ceny kwiatów są zróżnicowane w różnych krajach. Dlatego ważne jest aby wybrać odpowiedni kraj zanim wybierzesz bukiet lub kompozycję kwiatową.

UWAGA. Przy doręczeniach zagranicznych gwarantujemy dzień dostawy. Godzina jest sugerowaną porą doręczenia lecz nie jest wiążąca. Wyjątkiem są tylko uroczystości pogrzebowe, na które dostarczamy kwiaty na określoną godzinę.

 

Międzynarodowa poczta z kwiatami! Kwiatowa przesyłka do Polski

Dzięki nam możesz wysłać kwiaty do Polski z dowolnego miejsca na świecie. Doręczamy kwiaty pod dowolny adres w Polsce w ciągu 24 godzin. Do większości miejsc nawet w 2 godziny pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 14.00 czasu polskiego. Już nie musisz się martwić, że nie wręczysz kwiatów w ważnym dniu, kiedy jesteś za granicą! Zrobisz to za naszym pośrednictwem. Gwarantujemy najwyższą jakość doręczanych kwiatów!

 

 Wysyłamy kwiaty na cały świat! Kanada, USA, Wielka Brytania, Niemcy ... i kilkadziesiąt innych Państw.

Niezależnie od tego w jakim kraju mieszka osoba, którą chcesz obdarować kwiatami - dostarczymy jej kwiaty w Twoim imieniu. Regularnie realizujemy wysyłkę kwiatów do takich miast jak Londyn, Berlin, New York, Paryż Wysyłamy kwiaty do najdalszych zakątków świata. Nasze bukiety dolatują samolotami nawet do odległych zakątków Islandii i Norwegii.

 

 Doręczamy kwiaty na pogrzeb za granicę! Wysyłamy kompozycje pogrzebowe do niemalże wszystkich krajów na świecie.

Na dostawę kwiatów potrzebujemy od 24 do 48 godzin. Doręczenie kwiatów na pogrzeb traktujemy priorytetowo. Kwiaty dostarczamy do rodzin osób zmarłych lub bezpośrednio na uroczystość pogrzebową lub do domu pogrzebowego. Gwarantujemy wysoką kulturę składania kwiatów. Zamiast bileciku kondolencyjnego możemy umieścić na wiązance szarfę z wypisaną treścią.

 

 Dostarczymy kwiaty! Wybierz bukiet i kliknij!

Dostarczymy kwiaty w takich miastach jak Poznań i okolice, Warszawa i okolice, Kraków . Nasz kurier i kwiatowy prezent dotrze także do wszystkich pozostałych miast dzięki sieci najlepszych kwiaciarni w całej Polsce.

 

 Praca za granicą? Niemcy? Norwegia? Islandia? Wyślij ukochanej osobie w Polsce kwiaty,które wyrażą Twoje uczucia i tęsknotę!

Codziennie realizujemy wysyłkę kwiatów z zagranicy. Do Polski dostarczamy bukiety z takich krajów jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy, Turcja. Bywają też zlecenia z takich odległych miejsc jak Japonia, Australia, Nowa Zelandia.

Pomoc