Niedziela, 05.12.2021. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaKwiatyWiązanki pogrzeboweWiązanka "Wrzosowa"
click, to change the view

Piękny bukiet fioletu. Jego składnikami są goździki, anemony, eustomy, wrzosy oraz echeveria. Aby pełniej wyrazić swoje emocje, do zamówienia kwiaciarni można dodać szarfę pogrzebową lub znicz.

Jeżeli potrzebujesz inną ilość goździki, anemony, eustomy, wrzosy oraz echeveria. zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.
Tel. +48 792884445  

 Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką? Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin. Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

 Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Pyzdry, Reda, Bielsko-Biała, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Radom

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów lub dodatków w kwiaciarni realizującej dostawę.

Wiązanka "Wrzosowa"

Product ID: FS14_001 | Recipient's country: Poland

We're sorry!
This product is not available in the chosen country.


Customers also viewed:

Bukiet Kondolencyjny XIV

Bukiet Kondolencyjny XIV

price: 189.00 zł

more

Wiązanka Pamiętam

Wiązanka "Pamiętam"

price: 199.00 zł

more

Bukiet Kondolencyjny XVI

Bukiet Kondolencyjny XVI

price: 99.00 zł

more

Dekoracja urny Nadzieja

Dekoracja urny "Nadzieja"

price: 69.00 zł

more