Niedziela, 05.12.2021. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaKwiatyWiązanki pogrzeboweWiązanka "Wszyscy Święci"
click, to change the view

Żółta wiązanka wykonana na gąbce. Składnikami są róże, goździki, chryzantemy i tanaceum pospolity. Zostanie wykonany i dostarczony przez lokalną kwiaciarnię. Możesz dołączyć szarfę pogrzebową.

Jeżeli potrzebujesz inną ilość róż, goździków, chryzantem i tanacetum dodatków. zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.
Tel. +48 792884445  

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką? Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin. Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

 

 Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Pisz, Połaniec, Bielsko-Biała, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Praszka

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów lub dodatków w kwiaciarni realizującej dostawę.

Wiązanka "Wszyscy Święci"

Product ID: FS13_038 | Recipient's country: Poland
Choose product type:  

Wybierając wersję cenową "Jak na zdjęciu" otrzymają Państwo produkt w najwyższym stopniu przypominający kwiaty zaprezentowane na zdjęciu. W pozostałych wersjach różnica w wielkości i ilości kwiatów będzie proporcjonalna do różnicy w cenach produktów.

Mały

189.00 zł

Średni

229.00 zł

Duży

289.00 zł

Additional accessories:

Delivery: 19.90 zł
Koszty doręczenia są jawne i płatne dodatkowo. Mogą one wzrastać, jeżeli dostawa jest kierowana do miejscowości trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od miejscowości powiatowych.
Delivery in 2h!
Przesyłki krajowe:
Doręczenie w 24 godziny lub tego samego dnia.

Przesyłki zagraniczne:
Doręczenie w 24 godziny.
Brak doręczeń w niedziele.

Twoją przesyłkę doręczymy w wybranym przez Ciebie terminie! Datę dostawy wybierzesz w koszyku.

Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.


Customers also viewed:

Bukiet Kondolencyjny VII

Bukiet Kondolencyjny VII

price: 179.00 zł

more

Wiązanka Zaduma

Wiązanka "Zaduma"

price: 199.00 zł

more

Wieniec Jesienny

Wieniec "Jesienny"

price: 229.00 zł

more