null null null
Kod produktu: FS13_036

Wiązanka "Ubolewanie"

Biały to kolor kwiatów, które tworzą ten uroczy bukiet. Dzięki wiecznemu pięknu róż, lilii, chryzantem, eustom oraz gladioli aranżacja na gąbce wykonana przez lokalną kwiaciarnię będzie idealnym połączeniem, które można wykorzystać do udekorowania grobu  lub wręczenia na ceremoni pogrzebowej. Możliwość dołączenia bileciku z życzeniami.

Jeżeli potrzebujesz inną ilość róż, lilii, chryzantem, eustom oraz gladioli aranżacja na gąbce. zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.
Tel. +48 792884445 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką? Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin. Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

 Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Człuchowo, Chodzież, Bielsko-Biała, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Mogilno

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów lub dodatków w kwiaciarni realizującej dostawę.

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc