Sobota, 31.10.2020. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaKwiatyBukiety różKosz 50 Róż
click, to change the view

Niesamowita kompozycja! Kosz 50 przepięknych róż. Takiego wrażenia nic nie jest w stanie zastąpić! (no chyba że kosz 100 róż :-)

Pięćdziesiąt róż w koszu tworzy niesamowitą i bardzo elegancką aranżację! Każdy docenia piękno róż co sprawia, że po te kwiaty sięgamy bardzo chętnie. To bardzo okazały prezent. Takiego wrażenia nic nie jest w stanie zastąpić! Do kompozycji dołączany jest bilecik, aby wraz z kwiatami przekazać życzenia.

Jeżeli chciałbyś wręczyć kosz 100 róż - należy zamówić 2 kosze po 50 róż i w opisie do zamówienia poprosić o ułożenie kwiatów w jednym koszu.

Kosz 50 róż zamawiany jest najczęściej na pięćdziesiąte urodziny, 50 rocznicę ślubu, jako dowód wielkiego uczucia :-)

Ostatnio wysłaliśmy kosz róż do miast: Warszawa, Katowice, Przemyśl, Poznań, Chojna, Kędzierzyn-Kożle, Gliwice, Tychy, Gdańsk, Opole, Kraków, Wrocław, Kraków

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych kwiatów.  Kompozycje kwiatowe układają profesjonalni floryści. Kwiaty dodatkowo są zabezpieczane specjalnymi odżywkami przedłużającymi trwałość kwiatów. Gąbka forystyczna używana do układania kwiatów pochodzi od renomowanych producentów. Należy pamiętać o uzupełnianiu wody w gąbce, w której osadzone są kwiaty. Dobrze pielęgnowane róże będą cieszyć oczy przez wiele dni. Nasze róże pochodzą z certyfikowanych upraw.

 

Kwiaty dostarczy lokalna Kwiaciarnia internetowa online PocztaKurierKwiaty.pl

 

 

W naszej ofercie znajdziesz ponadto:

Kosz 50 Róż

Product ID: ARR08_324 | Recipient's country: Poland

We're sorry!
This product is not available in the chosen country.


Customers also viewed:

Bukiet 10 Róż Czerwonych

Bukiet 10 Róż Czerwonych

price: 109.90 zł

more

Bukiet Płatki róż

Bukiet "Płatki róż"

price: 179.00 zł

more

Bukiet Soczystych róż

Bukiet "Soczystych róż"

price: 79.90 zł

more